21 Temmuz 2013 Pazar

THE BALM- HOT MAMA ve BAHAMA MAMA

Aylarca ben Hot Mama'yı bir türlü sevemedim diye dır dır konuştuktan sonra dün Gratisin indiriminde, testerı bir kez daha elime sürdüm ve Paloma'yı aradım. Ben şimdi bu Hot Mama'yı alayım mı yani, güzel mi diyorsun yani, çok ışıltılı değil mi yani şimdi bu diye mıyıklandım. Paloma da her zamanki gibi " bebişiiim hayır yaa, çok güzeel yaa, al diyorum sana al " dedi tekrar. Bir tane kalmış olması da biraz beni cezbetti ve kaptım.
Paloma her ne kadar Bahama Mama için "çamur gibi" dese de onu sadece yanaklarıma gölgeleme yapmak amacıyla aldığım için kaygılı değilim.

Hot Mama'yı eve gelince yüzümde denedim, gerçekten çok ışıltılı durmuyor, gayet doğal ve hoş.
Bahama Mama, bence kesinlikle yüze tamamiyle uygulanmaması gereken bir ürün. Ben dün elmacık kemiklerimin altına, gölgeleme yapmak için azıcık sürdüm, gayet güzel oldu, içinde turunculuk olmaması çok hoşuma gitti. Bir de Bahama Mama, fırçaya alındığında, kabındaki kadar koyu durmuyor , transparan bir yapıda.

Yanında da Palmolive Body Butter-Vanilya Aşkı duş jeli. Tam olarak "yeme de yanında yat". Nımnımmm.

Gratisin indiriminden kaptığım pahada ağır şeyler bunlar. Onun dışında pamuk, deodorantlar, kocişe duş jeli falan da aldım, herşey çok uygun fiyatlıydı.
yukarıdaki fotoğrafta Hot Mama'nın ışıltılarını görebilirsiniz. Altın rengi ışıltıları var. (Gerçi bu allığı almayan, tanımayan yok herhalde ve bloglarda Nars Orgasm ile karşılaştırmalı fotoğrafları da var ama ben de eksik kalmayayım dedim tanıttım işte :PP)

 bu da gün ışığında görüntüsü

1 yorum:

  1. bahama mamayı cok seviyorum hot mamayı ışıltılarından çekinip almadım-doğal duruyor yazılarına ragmen- güle güle kullan
    sevgiler:)

    YanıtlaSil