23 Ağustos 2010 Pazartesi

WILL BE BACK SOON!

Uzun süredir yokum yine. Yazın çöken tembellik, benim depresif hallerim, yorgunluğum.. Hergün izlediğim bloglara giriyorum heyecanla, yeni bir post var mı diye, sonra da ne zamandır aklımda olan yazıları yazmaya başlasam diyorum ama yazamıyorum, elim gitmiyor. Çok sıkılıyorum ey blog alemi. Çok depresifim bu aralar.
Erkek arkadaşımın dağıtım yeri belli oldu, çok şükür çok iyi bir yer, rahatı yerinde. Nereye çıkacak, ne olacak derdim bitti . 


İş yerinde çok ama çok stresliyim. Bazen düşünüyorum ben mi abartıyorum diye, hayatımı bu kadar etkilemesine izin veriyorum diye. Neyse..


1 haftalık kısa bir tatil yaptım, tatilde dinlendim ama işe dönüş beni daha depresif yaptı. Doktora gittim, genel kontrole. Çok streslisin, kendini hiçbir şeye zorlama dedi, stresten uzak dur dedi! Bol bol uyu dedi! Hiç mümkün olmayan şeyler yani..


1 sene hemen geçiversin istiyorum, 1 yıl daha yaşlanayım. Aşkoş gelsin askerden, evlenelim. Bu arada 3 ay geçti bile..


Hafta sonuna kadar güzel bir postla karşınıza çıkacağım sevgili izleyiciler. Kışın umarım kendime gelmiş olacağım..Bu arada, yaz çocuğu olarak , ilk kez kışın gelmesini istiyorum. Annem şaşırdı. Ne diyorsun kendine gel, sen kışı sevmezsin, yaz kızısın dedi.. Ters giden birşeyler var :/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder